Apple MacBook & iMac Genel Servis

Macbook & İmac Teknik Servis Hizmetlerimiz

 

MacBook Teknik Servis Hizmetleri ;

Apple dizüstü bilgisayarınıza hızlı bir onarım gerekiyorsa, MacBook Onarımı için bize gelin - Apple Mac Pro'nuzu veya Air'ı çok hızlı bir şekilde arızasını tespit ederek gerekli teknik servis işlemlerini tamamlayacağız. Özellikle son dönemlerdeki bilgisayar sorunlarında, öncelikli olarak gerekli bakımlarının düzenli yapılmadığından cihazlarda ciddi sonuçlar göstermektedir. Apple ürünlerindeki profesyonel tecrübemizle müşterilerimiz için hızlı sonuçlar elde etmek adına verimli çalışıyoruz. Macbook'unuzda bir takım sorunlar yaşıyorsanız, macbook teknisyenlerimiz cihazlarınızı çalışma düzenine geri getirmek için mümkün olan her işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirecektir..

Tüm Mac modellerini onarabiliriz!

Macbook Ekran Tamiri NYC

Ekran Onarımı

Macbook Pil Değiştirme nyc

Pil Değiştirme

Macbook Su Hasarı nyc

Sıvı Hasarı Onarımı

macbook klavye tamiri nyc

Klavye Onarımı

MacBook Bellek Yükseltme nyc

Bellek Yükseltme

Macbook ekran değişimi, klavye değişimi, pil değişimi, sıvı hasar onarımları, OSX, veri kurtarma, anakart tamiri gibi teknik destek gerektiren tüm arıza durumlarında, en basit işlemlerden aşırı zorlu işlemlere kadar Macbook'unuzu onarabiliriz. Mac teknisyenlerimiz çeşitli sorunları çözebilecek uzman bilgiye ve deneyime sahiptir. Birçok insanın özellikle geçim kaynakları açısından cihazlarından ayrılamadıklarını biliyoruz ve bu yüzden sizlere çok hızlı onarım hizmetleri sağlıyoruz. Antalya/Konyaaltı'nda bulunan servisimiz, birçok macbook cihazlarının onarımlarını deneyimli uzman kadrosuyla gerçekleştirmektedir. Böyle elektronik aletlerin yapımı sanıldığı kadar basit bir durum olmadığı gibi profesyonelce ve eğitimli personellerin çalışmakta olduğu bilgisayar servislerini güvenliğimiz açısından tercih etmeliyiz.Vizyon Bilgisayar Macbook / İmac Servisimiz uzun yıllardır Macbook & Notebook tamiri deneyimi edinmiş ve beraberinde çalıştırdığı personelleri ile sorunsuz ve mükemmel tamir işlemleri gerçekleştirmektedirler. Bu nedenle, bizler mükemmelliğe önem veriyoruz, sizlere yüksek kaliteli Macbook onarım hizmetleri sunarak, önemli dosyalarınıza ve çeşitli programlara erişimi kapatarak, gerekli işlemleri tamamlayıp cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatabilmekteyiz.
macbook servisi vizyon bilgisayar

Neden MacBook'unuzu düzeltmemizi tercih ederseniz?

  • Ücretsiz Arıza Tespiti;
  • Sadece orijinal yedek parçalar;
  • Uygun fiyat ve kalite hizmet;
  • Mac Pro, Air, 12' ve Unibody modellerinin onarımları;
  • Uygun Bölge - Konyaaltı 

MacBook Tamiri için bizimle iletişim kurun..

Giderek teknolojiye bağımlılığımız artan dünyamızda, Vizyon Bilgisayar Servisi Olarak; kapsamlı bir Apple Macbook tamir ve teknik destek hizmeti sunmaktayız. Macbook Pro / Air'i, İmac ve İpad ürünlerinizin tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarında, yeterli bilgi ve donanıma sahip servisimizde tüm onarımları yapılmaktadır. Hızlı Macbook onarımları için servisimizle iletişime geçebilirsiniz. 

MacBook Pro Ekran Onarımları;

MacBook'unuzu bize kargo ile gönderin, deneyimli teknisyenlerimizden biri sizin için gerekli işlemleri en kısa sürelerde tamamlayıp tekrar kullanımınıza sunmaktadır. Yedek parçasının stokta olduğu birçok Macbook onarımını yaptık! Bir çok modellerde dönüşümüz 2-7 iş günü! Retina Ekran (2012 - 2013 - 2014 - 2015) de dahil olmak üzere tüm Macbook'ları onarabiliriz, çalışmalarımızdan neden eminiz ? çünkü, tüm ekran değişimlerinde ve onarımlarında tam 12 ay garanti sunduğumuzdan dolayı !
 

MacBook Retina onarımına bugün başlayabiliriz!

MacBook Retina Ekran sorunlarınız için bizimle bugün iletişime geçin, dilerseniz macbook teknisyenimiz sizi ziyaret ederek sorununuzu tam olarak anlatıp cihaz teslim formunuzu alarak teslim edebilirsiniz..

Macbook & İmac bilgisayarlarınızın adresimize gönderilmesinde seçebileceğiniz birçok farklı seçeneğiniz var. Dizüstü bilgisayarınızı paketleyebilir ve bize kendiniz kargo ile gönderebilirsiniz; Dilerseniz sizlere güvenli bir nakliye kutusu gönderebiliriz, böylece paketleme sorunu yaşamadan kargo personellerine teslim edebilirsiniz.

Kontrol etmeyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? macbookservisi@gmail.com 

Onarım hizmetlerimiz hakkında bize ulaşın!

Herhangi bir sorunuz olması halinde yada daha fazla bilgi almak istiyorsanız, tüm hizmetlerimizle ilgili herhangi bir sorununuzda bizimle iletişime geçebilirsiniz.. 

Mac bilgisayarımı nasıl tamir ettiririm ?

Mac’inizle ilgili ne tür bir sorun yaşıyorsunuz ? Garanti Kapsamındaki Mac dizüstü bilgisayarınıza yönelik servis almak için bir Apple Store‘da veya Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı‘nda randevu ayarlayın. Cihazınız garanti kapsamı dışında ise Servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Randevu almadan önce Apple Kimliğinizi ve parolanızı bildiğinizden emin olun.

Maliyeti ne kadar olacak ?

Sorun, Apple İki Yıllık Sınırlı Garantisi veya tüketiciyi koruma yasaları kapsamındaysa herhangi bir ücret ödemezsiniz. Mac bilgisayarınız için garantinin ikinci yılı içinde Türkiye’de verilen satın alma belgesini sağlayabileceğinizden emin olun. Sorununuz garanti kapsamı dahilinde değilse fiyat, onarımın türüne bağlıdır. Tahmini onarım ücreti için teknik servis personellerimize danışabilirsiniz.

Macbook Cihazıma Windows Kurabilirmiyim ?

Evet Mac’nize Boot Camp’i kullanarak Windows yükleyebilirsiniz. Farklı Mac modelleri Windows’un farklı sürümleriyle çalışır. Mac’inizle hangi Windows sürümlerinin çalışacağını öğrenmek için aşağıdan bir bağlantı seçin. Fakat çok dikkatli olmanızı öneririz, aksi bir durumda mevcuttaki yazılımınızıda silebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için servisimizle İletişime geçebilirsiniz.

 

Soğutma fanı arızalandımı? Servisimizde dizüstü fanı değiştirme hizmeti oldukça uygun fiyatlı ve hızlıdır. 

Apple macbook Dizüstü Bilgisayarlarda Garantili Olarak Arızalı Klavyenizi Değiştirelim.

Lcd Ekran Değişim

Tüm Retina Lcd Ekran Değişimleri Garantili Olarak Servisimizde Yapılmaktadır.

Mac Os Yazılım Yükleme

Mac Os Yazılımınızla ilgili yaşadağınız tüm sorunlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde çözüyoruz.

Anakart Onarım

Macbook cihazlarınızda oluşan anakart arızalarında servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Veri Kurtama

Veri Kurtarma Konusunda uzmanlaşmış ekibimiz tüm kaybolan bilgilerinizi sizlere geri sunmaktadır.

 

Apple mac onarımları;

Kritik Teknik Çözümler bölümünde, Apple Mac bilgisayarlarının ve cihazlarının onarımında uzmanız. Tüm Personellerimiz Apple uzmanlığı eğitimli Macintosh Tekniker akreditasyonuna sahipler. Bu, Apple tarafından her yıl en son donanım ve yazılımlarla eğitilmemizi ve niteliklerimizi yeniden sertifikalandırmak için eğitim görmemizi sağlıyor. Müşterilerimizin Apple Mac bilgisayar ve cihazlarının en iyi servis ve desteğini almalarını sağlıyoruz. Apple'ın onarılmasını sağlamak için bugün iletişime geçin. 


İşletim sistemi optimizasyonu ve onarımı;

Başlatma sorunlarına ve düşük performansa neden olabilecek yaygın bir sorun, sisteminize zarar veren yazılımların bir sonucu olarak İşletim Sisteminizin bozulması veya sürücünüzün ve dizininin zaman içinde karmaşık hale gelmesidir. Sabit diskinizi düzeltmek, yazılım sorunlarınızı onarmak ve cihazınızı hızlı ve etkili bir şekilde tekrar çalıştırmak için çeşitli araçlar ve deneyimlerimizi kullanarak cihazlarınızın sorunlarını giderebiliriz.

HDD onarımı ve değiştirilmesi;
En çok kullanılan hizmetlerimizden biri Sabit Disk tamir ve değiştirme servisimizdir. Sabit sürücünüze kopyalama ve verileri sildikçe, sürücünüz aşınma ve yıpranma unsurlarından zarar görür ve zamanla sürücü arızalanabilir ve başarısız olabilir. Sürücüyü onarmak için sürücünüz üzerinde onarım yardımcı programlarını çalıştıracağız ve sürücünün düzgün çalışmaması durumunda sabit sürücünüzü değiştirebilir ve verilerinizi yeni sabit sürücüye taşıyabiliriz.

LCD ekran değiştirme;

MacBook Pro ve MacBook Air LCD ekranın düşmesi veya basınç uygulanması durumunda çatlama eğilimi vardır. Kırk durumda olan LCD ekranınızı değiştirmek için bir LCD ekran değiştirme hizmeti sunuyoruz ve Apple Mac'inizi tekrar kullanabilmeniz için yerine yeni bir LCD ekran takarak tekrar kullanımınıza sunuyoruz.

Orijinal apple parçaları;

Müşterilerimize tamir için en kaliteli ve en uygun fiyata sunmak için çeşitli tedarikçilerden aranan orijinal Apple yedek parçaları kullanıyoruz.


iPhone onarımı;

Apple iPhone'ların onarımı konusunda uzmanız ve arızalı iPhone'ınızı onarmak için hızlı ve uygun maliyetli bir çözüm sunabiliriz. En yaygın sorun, çok kısa sürelerde sonuçlanan ve iPhone'unuzun tekrar yeni gibi çalışmasını sağladığımız kırık ekranlardır. Ayrıca, LCD ekran sorunları, kulaklık jakı sorunları ve bağlantı noktası konektörü sorunları gibi iPhone ile ilgili diğer sorunları da onarabiliriz.

iPad onarımı;

İPhone'larda olduğu gibi, Apple iPad'lerin tamirinde uzmanız. İPad'lerde en yaygın sorun ekranların kırılması; ekranın değişimi ile tüm iPad'ini değiştirmenize gerek kalmadan iPad'inizi tekrar çalışmaya hazır hale getirebiliriz. LCD ekran sorunları, kulaklık jakı sorunları ve bağlantı noktası konektörü sorunları gibi iPad'le ilgili diğer sorunları da onarabiliriz.

MacBook Pro Modelleri

Teknik özelliklerini görmek için listeye bakın

2017

   


MacBook Pro 
(15 inç, 2017)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro14,3

Parça Numaraları: 
MPTR2xx / A 
MPTT2xx / A 
MPTU2xx / A 
MPTV2xx / A 
MPTW2xx / A 
MPTX2xx / A


MacBook Pro 
(13 inç, 2017, Dört Thunderbolt 3 Bağlantı Noktası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro14,2

Parça Numaraları: 
MPXV2xx / A 
MPXW2xx / A 
MPXX2xx / A 
MPXY2xx / A 
MQ002xx / A 
MQ012xx / A


MacBook Pro 
(13 inç, 2017, İki Thunderbolt 3 Bağlantı Noktası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro14,1

Parça Numaraları: 
MPXQ2xx / A 
MPXR2xx / A 
MPXT2xx / A 
MPXU2xx / A

2016

   


MacBook Pro 
(15 inç, 2016)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro13,3

Parça Numaraları:
MLH32xx/A
MLH42xx/A
MLH52xx/A
MLW72xx/A
MLW82xx/A
MLW92xx/A


MacBook Pro 
(13 inç, 2016, Dört Thunderbolt 3 Bağlantı Noktası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro13,2

Parça Numaraları: 
MLH12xx / A 
MLVP2xx / A 
MNQF2xx / A 
MNQG2xx / A 
MPDK2xx / A 
MPDL2xx / A


MacBook Pro 
(13 inç, 2016, İki Thunderbolt 3 Bağlantı Noktası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro13,1

Parça Numaraları:
MLL42xx/A
MLUQ2xx/A

2015

   


MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2015 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro11,4

Parça Numarası:
MJLQ2xx/A


MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2015 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro11,5

Parça Numaraları:
MJLT2xx/A
MJLU2xx/A


MacBook Pro (Retina, 13 inç, 2015 Başı)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro12,1

Parça Numaraları:
MF839xx/A
MF840xx/A
MF841xx/A
MF843xx/A

2014

   


MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2014 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro11,2

Parça Numarası:
MGXA2xx/A


MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2014 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro11,3

Parça Numarası:
MGXC2xx/A


MacBook Pro (Retina, 13 inç, 2014 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro11,1

Parça Numaraları:
MGX72xx/A
MGX82xx/A
MGX92xx/A

2013

   


MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2013 Sonu)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro11,2

Parça Numarası:
ME293xx/A


MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2013 Sonu)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro11,3

Parça Numarası:
ME294xx/A


MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2013 Başı)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro10,1

Parça Numaraları:
ME664xx/A
ME665xx/A


MacBook Pro (Retina, 13 inç, 2013 Sonu)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro11,1

Parça Numaraları:
ME864xx/A
ME865xx/A
ME866xx/A


MacBook Pro (Retina, 13 inç, 2013 Başı)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro10,2

Parça Numaraları:
MD212xx/A
ME662xx/A

2012

   


MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2012 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro10,1

Parça Numaraları:
MC975xx/A
MC976xx/A


MacBook Pro (15 inç, 2012 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro9,1

Parça Numaraları:
MD103xx/A
MD104xx/A


MacBook Pro (Retina, 13 inç, 2012 Sonu)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro10,2

Parça Numaraları:
MD212xx/A
MD213xx/A


MacBook Pro (13 inç, 2012 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro9,2

Parça Numaraları:
MD101xx/A
MD102xx/A

2011

   


MacBook Pro (17 inç, 2011 Sonu)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro8,3

Parça Numarası:
MD311xx/A


MacBook Pro (17 inç, 2011 Başı)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro8,3

Parça Numarası:
MC725xx/A


MacBook Pro (15 inç, 2011 Sonu)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro8,2

Parça Numaraları:
MD322xx/A
MD318xx/A


MacBook Pro (15 inç, 2011 Başı)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro8,2

Parça Numaraları:
MC723xx/A
MC721xx/A


MacBook Pro (13 inç, 2011 Sonu)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro8,1

Parça Numaraları:
MD314xx/A
MD313xx/A


MacBook Pro (13 inç, 2011 Başı)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro8,1

Parça Numaraları:
MC724xx/A
MC700xx/A

2010

   


MacBook Pro (17 inç, 2010 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro6,1

Parça Numarası:
MC024xx/A


MacBook Pro (15 inç, 2010 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro6,2

Parça Numaraları:
MC373xx/A
MC372xx/A
MC371xx/A


MacBook Pro (13 inç, 2010 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro7,1

Parça Numaraları:
MC375xx/A
MC374xx/A

2009

   


MacBook Pro (17 inç, 2009 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro5,2

Parça Numarası:
MC226xx/A


MacBook Pro (17 inç, 2009 Başı)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro5,2

Parça Numarası:
MB604xx/A


MacBook Pro (15 inç, 2009 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro5,3

Parça Numaraları:
MB985xx/A
MB986xx/A


MacBook Pro (15 inç, 2,53 GHz, 2009 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro5,3

Parça Numarası:
MC118xx/A


MacBook Pro (13 inç, 2009 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookPro5,5

Parça Numaraları:
MB991xx/A
MB990xx/A

MacBook modelleri

Teknik özelliklerini görmek için ilgili modeli tıklayın.

2017

   


MacBook (Retina, 12 inç, 2017)

Model Tanıtıcısı: 
MacBook10,1

Parça Numaraları:
MNYF2XX/A
MNYG2XX/A
MNYH2XX/A
MNYJ2XX/A
MNYK2XX/A
MNYL2XX/A
MNYM2XX/A
MNYN2XX/A

2016


MacBook (Retina, 12 inç, 2016 Başı)

Model Tanıtıcısı: 
MacBook9,1

Parça Numaraları:
MLH72xx/A
MLH82xx/A
MLHA2xx/A
MLHC2xx/A
MLHE2xx/A
MLHF2xx/A
MMGL2xx/A
MMGM2xx/A

2015


MacBook (Retina, 12 inç, 2015 Başı)

Model Tanıtıcısı: 
MacBook8,1

Parça Numaraları: 
MF855xx/A
MF865xx/A
MJY32xx/A
MJY42xx/A
MK4M2xx/A
MK4N2xx/A

2010


MacBook (13 inç, 2010 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBook7,1

Parça Numarası: 
MC516xx/A

2009


MacBook (13 inç, 2009 Sonu)

Model Tanıtıcısı: 
MacBook6,1

Parça Numarası: 
MC207xx/A


MacBook (13 inç, 2009 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBook5,2

Parça Numarası: 
MC240xx/A


MacBook (13 inç, 2009 Başı)

Model Tanıtıcısı: 
MacBook5,2

Parça Numarası: 
MB881xx/A

MacBook Air modelleri

Teknik özelliklerini görmek için listeye bakın

2017

   


MacBook Air (13 inç, 2017)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookAir7,2

Parça Numaraları: 
MQD32xx/A 
MQD42xx/A
MQD52xx/A

2015

   


MacBook Air (13 inç, 2015 Başı)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookAir7,2

Parça Numaraları: 
MJVE2xx/A
MJVG2xx/A


MacBook Air (11 inç, 2015 Başı)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookAir7,1

Parça Numaraları: 
MJVM2xx/A
MJVP2xx/A

2014

   


MacBook Air (13 inç, 2014 Başı)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookAir6,2

Parça Numaraları: 
MD760xx/B
MD761xx/B


MacBook Air (11 inç, 2014 Başı)

Model Tanıtıcısı:
MacBookAir6,1

Parça Numaraları: 
MD711xx/B
MD712xx/B

2013

   


MacBook Air (13 inç, 2013 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookAir6,2

Parça Numaraları: 
MD760xx/A
MD761xx/A


MacBook Air (11 inç, 2013 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookAir6,1

Parça Numaraları: 
MD711xx/A
MD712xx/A

2012

   


MacBook Air (13 inç, 2012 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookAir5,2

Parça Numaraları: 
MD231xx/A
MD232xx/A


MacBook Air (11 inç, 2012 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookAir5,1

Parça Numaraları: 
MD223xx/A
MD224xx/A

2011

   


MacBook Air (13 inç, 2011 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookAir4,2

Parça Numaraları: 
MC965xx/A
MC966xx/A


MacBook Air (11 inç, 2011 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookAir4,1

Parça Numaraları: 
MC968xx/A
MC969xx/A

2010

   


MacBook Air (13 inç, 2010 Sonu)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookAir3,2

Parça Numaraları: 
MC503xx/A
MC504xx/A


MacBook Air (11 inç, 2010 Sonu)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookAir3,1

Parça Numaraları: 
MC505xx/A
MC506xx/A

2009

   


MacBook Air (2009 Ortası)

Model Tanıtıcısı: 
MacBookAir2,1

Parça Numaraları: 
MC505xx/A
MC233xx/A
MC234xx/A

We are a full service agency that deliver compelling digital marketing solution. Our winning solutions and experience helps to deliver great results across several key areas; search engine optimization, social media marketing, email marketing and digital marketing. This combination has helped many of our clients to interact and engage with their customers the new better way.

Diğer Apple Teknik Servis ürünlerinde olduğu gibi Macbook’ta ülkemizde oldukça yüksek fiyatlardan satışa çıkarılmaktadır. Donanım açısından eş değer laptoplara nazaran 2 katı yüksek fiyata satışta olması kullanıcıları diğer modellere yönelmesine neden olmaktadır. Oysa ki Macbook kullandığınızda ücretini fazlasıyla hak ettiğini görerek, neden bu zamana kadar Mac tercih etmediğinizi kendinize soracaksınız. Tüm dünya tarafından kulalnılan Mac OS X dünyadaki en stabil ve en iyi işletim sistemidir.

How our company helps

See all testimonials

Our case studies

See all projects