Content Marketing Strategy

Notebook Onarım Hizmetleri

Notebook Tamiri Nedir ? Nasıl Yapılır ?

 

Dizüstü Bilgisayar Onarım Servisi ;

Laptop Onarımı; Bilgisayar ve Laptoplar ileri teknoloji ile donatılmış olduklarından hassas kullanım gerektirirler. Notebook kullanımında, taşınmasında dikkatli olunması gerekir. Çok fazla çalışıp ısınan notebooklar arızaya neden olabilir. Bu yüzden normalinden fazla bir şekilde ısınan notebooklar bir arıza başlangıcının belirtisi gösterebilir. Böyle bir durumda notebook tamiri servisimize başvurabilir, tüm sorunlarınızla ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz. Notebooklar kullanıma bağlı olarak, hassas teknolojik cihazlar olmaları sebebiyle arızaların fazla görüldüğü cihazlardır. Özellikle, ekran arızaları, çalışmama arızaları, çalışırken kapanma arızaları, şarj olmama arızaları gibi genel başlıklar altında pek çok arıza Notebooklarda gözlemlenebilmektedir. Notebook Servisi işlemleri ayrıca periyodik bakım, yazılımsal ihtiyaçlar (Windows Güncellemeleri /Virüs Kaldırma) gibi tüm Notebook Onarım hizmetlerini kapsamaktadır. 

Her türlü hasarı onarabiliriz!


Dizüstü Bilgisayar Ekran Onarım vizyon bilgisayar

                      Ekran Onarımı   

      dizüstü bilgisayar klavye yenileme vizyon bilgisayar

    Klavyenin Değiştirilmesi

               laptop elektrik prizi tamiri vizyon bilgisayar

                Güç Girişi Jack Onarımı

Laptop Sıvı temas Onarımı vizyon bilgisayar

    Sıvı Temas Onarımı

Servisimiz; sürekli olarak çeşitli teknik ve donanım düzeltmelerine odaklanarak sıvı hasarına veya arıza durumuna bakılmaksızın cihazınızı hızlı bir şekilde onarımını gerçekleştirmektedir. Arızanın giderilmesine gelince!! Çok Deneyimli Durumdayız.. 

  • Su bardağı kediniz tarafından devirildi mi? Endişelenmeyin, servisimizde arızalanan bileşenler en kısa sürelerde ve en uygun fiyatlarda garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  • Dizüstü bilgisayarınız düştü mü, yoksa üzerine herhangi bir eşyamı düştü ? Üzülmeyin, deneyimli personellerimiz sorununuzu en kısa sürelerde çözüme kavuşturacaktır.
  • Internette sörf yaparken sinir bozucu pop-up'larınız var mı? Virüs bulaştı mı? Bilgisayarınıza bir casus yazılım bulaşmış mı? Dizüstü bilgisayarınız sürekli çöküyor mu? Bilgisayarınız yavaş mı? Ekranda mavi bir hata var mı? Tüm bu gibi sorunlarınıza Yardımcı olabiliriz !

 

laptop tamiri nyc

 

Notebook Fan Bakımı, Toz temizliği ve Termal Macun Yenileme Sizce Ne Derece Önemli ?

İşlemciniz, tozdan dolayı tıkalı bir fan nedeniyle aşırı ısınmış duruma düşmüş olabilir,bu durum dizüstü bilgisayarınızın kasa içerisine çeşitli aralıklarda toz topladığını göstermektedir.Zamanla bu toz iç soğutma fanındada bir tıkanmaya neden olabilir,bu da verimsiz çalışmasına sebebiyet vermektedir.Bu durumda fan çalışmadığı için aşırı derecede ısınmış bir işlemciye neden olur.Bu sorun, dizüstü bilgisayarınızın fan kısmı yakın bir yerde ise alt kapağı söküp yumuşak bir fırça ile temizleyerek kolayca giderilebilir.Fakat günümüz teknolojisindeki bir çok cihazda notebook soğutma sisteminin bakımı,genellikle cihazın tamamen sökülmesiyle yapılmaktadır.Bu durumda,profesyonel ekip ve ekipmanlarla yapılması daha büyük arızaların önüne geçilebilir.Bizde sizler için Notebook fan bakımı ve toz temizleme işlemini servisimizde çok kısa sürelerde tamamlayarak,tekrar kullanımınıza sunmaktayız.

Aynı gün laptop tamirinde deneyimli personellerimiz, tüm markalarda garantili,hızlı ve sorunsuz onarımlar gerçekleştirmektedir: Sony, Dell, HP, Toshiba, Apple, Lenovo, Acer, ASUS, Samsung, Dell, Casper, Packard Bell, Lg, Msi ve tabiki performans dersek Monster gibi arızalanan tüm bilgisayarlarınızı onarabiliriz.

Yüzey tamiri nycDell dizüstü bilgisayar onarımı nycToshiba dizüstü bilgisayar onarımı nycSony laptop tamirciğiAlienware laptop tamiri nycLenovo dizüstü bilgisayar onarımı nycAcer dizüstü bilgisayar tamiri nycAsus dizüstü bilgisayar onarımı nycHP dizüstü bilgisayar onarımı nycApple dizüstü bilgisayar onarımı nyc

Neden bilgisayarınızı düzeltmemizi tercih edersiniz?

  • Yerinde servis ve ücretsiz arıza tespiti;
  • Deneyimli, nitelikli ve güvenilir teknisyenler;
  • Sadece orijinal ve garantili parçalar
  • Uygun fiyat ve kaliteli hizmet;
  • Uygun bölge - Konyaaltı

Yerimiz çok elverişli bir konumdadır.Öğretmen evleri mah, Öğretmenler caddesi üzerindeyiz,sizlere Google Maps'ten kolayca bulabileceğiniz bir haritada yükledik.Hızlı dizüstü bilgisayar onarımları için sizleri ''burada'' bekliyor olacağız. 0242 3217273 "ü arayın veya bugün uğrayın. Siz sorununuzu iletin, onarımını bize bırakın, bilgisayarınızı hızlı bir şekilde onarmaktan mutluluk duyarız..

Hizmetlerimiz

20652

Notebook Onarım

2766

Tablet Pc Onarım

258

Kurumsal Müşteriler

%97

Başarı Oranımız

Notebookların onarımlarında orjinal yedek parça bulmak öncelikle detaylı bir şekilde araştırma sonuçları gerektirebilir. Bu konuda sektördeki deneyimiyle firmamız büyük fark yaratmaktadır.

Effective Copyrighting

Notebook Servisi hizmetimizde tüm arızalanan cihazlarınızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye’nin neresinde bulunduğunuz farketmeden cihazlarınızı servisimize ulaştırabilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin

Firmamızdan talep edeceğiniz Bilgisayar Teknik Servisi hizmeti her türlü marka ve modele yöneliktir.

Notebooklarınız arıza tespitinin ardından size sunulan fiyat teklifine onay vermeniz durumunda tamir edilmekte ve 3-7 iş günü içerisinde size geri yollanmaktadır.

Müşteri Görüşleri

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).