Macbook & İMac Servisi

Tüm Macbook & İMac Modellerine Garantili Onarım

 

Apple Macbook Destek Hizmetleri, Apple ürünlerinde yaşadığınız tüm sorunlarda en iyi onarımları sunuyoruz.Ürünleriniz ile uyarlanmış tüm makalelerimizle sorunlarınıza cevaplar bulabilirsiniz. Hemen bir teknik servis uzmanımızla görüşebilirsiniz veya e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz. Apple ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır..

 
Achieved a Click Through Rate of 0.09% generating a number of new sales
In the first month of activity the Cost Per Action was reduced by 20%
Return on Investment of 272%
Social shares by network
Achieved a Click Through Rate of 0.09% generating a number of new sales
 

Apple Macbook Tamiri

Deneyimli teknik servis personellerimiz ile arıza tespiti dahil olmak üzere çok çeşitli onarım hizmetleri sunmaktayız. Her türlü arıza durumlarında doğru bir şekilde teşhis yapan bu ekibimiz sayesinde tüm Apple Macbook ekran onarımları, yazılım / donanım güncelleme ve kurulumları, veri kurtarma hizmetleri, sıvı teması onarımları ve kullanıcı hataları gibi bir çok sorunda tamir işlemleri başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. Apple Mac'inizin her zaman en üst seviyede olmasını sağlamaktayız..

MacBook Air Onarım & Servis

Apple Macbook Dizüstü bilgisayarınız yavaş çalışıyorsa, ekranı kırılmışsa ya da temizliğe ihtiyaç duyulduğunda servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm Apple markalı cihazlarınızın onarımlarını orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirmekteyiz 

iMac, MacBook ve MacBook Pro Onarımı

Servisimizde tüm Apple Macbook Onarımlarında öncelikle diğer donanımların analiz işlemleri yapılmaktadır. Oluşan sorunlar arızalı durumdaki bileşenlerden kaynaklanmadığından emin olmak için eksiksiz bir sistem donanım denetimi gerçekleşmektedir. İlk donanım test işlemlerinden sonra yıpranmış veya arızalı duruma düşen parçalar yenileriyle değiştirilir ve onarımlara geçilmektedir. Daha sonra Yazılım ve işletim sistemi problemlerini çözmek için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

0.09% CTR

20% less CPA

272% ROI

From The Client

“These guys have built such a strong relationship with our organization that we consider them an extension of our IT department. We always know that excellent service is just a phone call or e-mail away and that we will receive the same level of attention they always provide that makes us feel like we're their top priority.”

Her Türlü Soru ve Önerileriniz için

Fields marked with an * are required

Teknik Servis Hizmetlerimiz

Hepsi