Notebook Tamir İşlemleri
Notebook Anakart Onarım İşlemleri
Apple Macbook Tamir ve Onarım Hizmetleri
Dizüstü Bilgisayar Bakım ve Onarım
Masaüstü Bilgisayar Tamir ve Onarım
Notebook Fan Temizliği
 

Notebook Servisi

Notebook Servisi olarak en büyük tamir sorunlarından birisi anakartlarıyla ilgili sorunlardır. Anakartların değişimi yüksek maliyetli ürünler sebebiyle müşteriyi oldukça zorlamaktadır. Bu sebeple eğer bir zorunluluk ve geri dönülemez bir durum yok ise anakartlarınızı tamir ederek sizlere daha az tamir masrafı çıkartmak için deneyimli ekibimizle çalışmaktayız. Eğer tamir edilme olanağı bulunmuyorsa en uygun maliyetli anakartı değiştiriyor ve cihazınızı sağlıklı çalışır hale getiriyoruz. Kablosuz Ağ (Wireless) Arızaları da Notebooklarda sık karşılaşılan arızalardandır. Kablosuz ağ adaptörü kablo kullanmadan internet yayınlarını bilgisayarınızın algılamasını sağlayan bir karttır. Bu kartın arızalanması İnternet yayınını hiç alamamak veya bağlantınızın kopmasına sebebiyet verecektir. Bu kartın değiştirilmesiyle sorununuz çözülecektir.

Notebook tamiri ve notebook servisi konularında uzman ekibimiz ile uzun yıllar hizmet veren firmamız, masa üstü bilgisayar, notebook, netbook, laptop, yazıcı, tablet, macbook pro, ultrabook ve apple ürünlerinin tamamına teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Servisimize gelen arızalı durumdaki cihazınıza doğru teşhisi koyarak bilgi verilmektedir, teknik servisimizde her marka ve model notebook cihazları için garantili tamir, bakım, servis, onarım ve destek hizmetleri verilmektedir. Ücretsiz notebook arıza tespiti firmamız tarafından yapılarak müşterilerimizden onay alındıktan sonra onarımlara geçilmektedir, notebook tamir süreçlerimiz cihazdaki arızanın durumuna göre 1 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. Notebook anakart tamiri, değişimi, onarımı, notebook & masaüstü ekran kartı tamiri ve degişimi, notebook bios yazılımı update edilmesi onarılması, laptop parçaları'nın onarımı, Lcd ekran tamiri, Notebook lcd ekran inverter tamiri, değişimi ve onarımı firmamızda garantili olarak yapılmaktadır.

Notebook Bilgisayar Onarımları ;

 • Notebook DC Güç Jacki Onarımı
 • Dizüstü Anakart Tamiri
 • Notebook Anakart Değiştirme
 • Dizüstü Bilgisayar LCD Ekranının Değiştirilmesi
 • Notebook Bilgisayar Klavyesinin Değiştirilmesi
 • Dizüstü Bilgisayar Arka Işık Değiştirme
 • Laptop Soğutma Fanı Onarımı
 • Dizüstü Inverter Onarım
 • Notebook  Laptop Veri Kurtarma
 • Dizüstü Bilgisayar Yükseltme
 • Laptop Bilgisayar Virüslerinin Temizlenmesi
 • Dizüstü Bilgisayar Parolasının Kaldırılması
 • Windows Onarımı ve Ayarlama
 • Sıvı Teması Onarımları
 • Darbe Onarımları, Menteşe Değişim
 • Eksik tuşların değişimi
 • Chipset Onarımı
 

Dizüstü Bilgisayar Tamir;

Notebook & Laptop adaptör arızaları, elektriksel arızalar, batarya arızaları, hatalı bios yazılımı yüklenmesi gibi sorunlardan dolayı cihazınızın anakartı tepkisiz bir duruma düşebilir, bu durumda cihaz üzerinde hiçbir uyarı ışığı yanmaz, veya uyarı ışığı yanar ama görüntü gelmez. Bu tarz sorunlarda mosfet besleme yada chipset gibi muhtemel birkaç arıza türlerinden birisini veya farklı bir anakart sorunu yaşıyor olabilirsiniz, ancak yaşanılan bu sorun cihazınızın farklı bir yuerden kaynaklıda olabilir ve bu durum sizi yanıltabilir, bundan dolayı detaylı analiz işlemi yapılması en doğru müdaheleyi sağlayacaktır, aksi takdirde daha maaliyetli işlemler karşınıza çıkabilir. Bga ve Chipset değişimi Anakart üzerinde oluşan ekran kartı veya chipset arızalarının onarımlarında Firmamız yüksek derecede başarı sağlamaktadır. Uyguladığımız ücretsiz arıza tespiti ve ücretsiz kargo avantajları ile Türkiye'nin bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Notebook Onarımları;

Notebook ana kart onarımı, değişimi – Notebook güney – kuzey chipset değişimi – Notebook LCD inverter onarım, değişimi – Notebook LCD kablo onarım, değişimi – Notebook ana kart BGA ve SMD Çip onarımı değişimi – Notebook ekran kartı onarımı, değişimi – Notebook ram değişimi ve upgrade işlemi – Notebook VGA tamiri ve değişimi Notebook menteşe ve mekanik parça değişimi – Notebook HDD değişimi ve upgrade işlemi – Lisanslı işletim sistemi kurulumu ve recovery – Notebook Adaptör Tamir ve Değişim – Notebook Optik okuyucu (DVD-RW) – Notebook Temizliği – Notebook Ana kart – Notebook Fan – Notebook LCD (ekran) onarım, değişimi – Notebook klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama – Notebook optik sürücü; cd-rom, DVD-ROM değişimi – Notebook CPU değişimi ve upgrade işlemi – Notebook ses kartı onarımı – Notebook kasa değişimi – Notebook hoparlör değişimiNotebook HDD data yedekleme ve veri transferiNotebook Klavye Notebook BataryaNotebook Ekran (LCD Panel) Notebook LCD Panel Data Kablo Notebook Harici Ekran Kartı – Notebook Chipset – Notebook Menteşe – Notebook Klavye Tuşu Notebook Main board – Notebook HDD Değişim

Laptop Tamiri ve yedek parça konusunda tam donanımlı olan firmamız, Antalya dışındaki müşterilerine de hizmet vermektedir. Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Her Türlü Soru ve Önerileriniz için

Fields marked with an * are required

Hizmetlerimiz