Tablet Bilgisayarlar ;

Tabletler hem evde hem de ofiste günlük yaşamlarımızın önemli bir parçası haline gelmiştir ve her arızalı duruma düştüğünde işleyişini durdurur veya herhangi bir sorun ile karşı karşıya bırakabilir. Yetenekli teknisyenlerimiz, arızalı şarj soketlerinden kırılmış ekranlara ve yazılım konularına kadar her şeyi onarabilir. Teknisyenlerimiz tabletinizi tamir etmek için eksiksiz ürün yelpazesine sahiptir, böylece bir sıvı teması veya herhangi bir darbe geldiğinde bile endişelenmeniz gerekmez, teknisyenlerimiz bu sorunları düzeltme deneyimine sahiptir.

Hizmetlerimiz, hem garanti kapsamında olmayan hem de garanti dışı ürünler için sunulmaktadır. Müşterilerimiz destek merkezimize giderek teknisyenlerimizin ofislerini ziyaret etmeleri veya teslim alma ve teslimat talebinde bulunmaları şeklinde hizmetlerimizi kullanabilirler. Daha fazla bilgi edinmek veya faydalanmak için lütfen bizi arayın

Teknoloji araç gereçler hayatımızı kolaylaştırıyor, hepimiz günlük görevlerimiz ve işler için onlara güveniyoruz. Bununla birlikte, beklendiği gibi çalışmadığı ve sizi tekrar güvenli bir servis arayışına sürükleyeceği zamanlar yaşanabilir. Servislerin, bu tip cihazlara en iyi tamir işlemlerinde uzmanlaştığından emin olmalısınız. Tüm teknoloji desteği ihtiyaçları için tek durak konusunda uzman bir teknik servis bulmak epey zor bir iştir.

Hizmetlerimiz, PC'ler, dizüstü bilgisayarlar, yazıcılar, tabletler, akıllı telefonlar veya diğer tüketici elektroniği gibi donanım onarımını içeriyor; Hizmet Güvencesi ile her zaman sizlerin yanındayız. Çoğu önde gelen BT markası için yetkili servis sağlayıcıları ile çalışmalarımız sürmekte, sertifikalı personellerimiz cihazlarınızın güvenli ellerde olmasını sağlamaktadır.

Deneyimli BT uzmanlarından oluşan ekibimiz, kullandığınız depolama ortamından bağımsız olarak en son teknoloji kurtarma laboratuvarlarımızda Veri Kurtarma ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olabilir. Ayrıca, sorun giderme, ekipmanın yükseltilmesi, lisanslı yazılımların kurulumu ve yavaş gecikmeli bilgisayarların hızının artırılması, tam bilgisayar sağlık kontrolü, virüs / trojan / malware temizleme kaldırma, işletim sistemi yükleme / yükseltme gibi uzman yardımı gerektiren vb. diğer tüm ihtiyaçlarınıza yardımcı olabiliriz. 

Tablet Stilleri ;

Cabrio Tabletler; Bunların tipik olarak 180 derece dönen bir ekrana sahip oldukları ve entegre bir donanım klavyesi üzerinden kapatılması, ekranlanması için katlanabilirler. Cabrio modelleri, kalem veya dijital kalemle doğal el yazısı ve ekran tabanlı bir yazılım klavyesi aracılığıyla yazım da dahil olmak üzere donanım klavyesine ek olarak çeşitli yöntemlerle kullanıcı girişi yapmasına izin verebilir.

Hibrid Tabletler; Bazen dönüştürülebilir veya hibrid dizüstü bilgisayarlar olarak adlandırılan hibrid, normal bir dizüstü bilgisayara benziyor, ancak bağımsız ve sökülebilir olarak işlev gören çıkarılabilir bir ekrana sahip.

Standart Dayanıklı Tabletler; Taşıma ve aşırı koşullara dayanacak şekilde tasarlanmış kayrak benzeri bir modeldir. Dayanıklı tabletler genellikle kalın bir koruyucu kılıfa konur ve darbelere karşı korumalı sabit sürücüler bulunur.

Tablet PC İşletim Sistemleri ve Özellikleri ;

Tüketiciler ve işletmeler seçim yapabilecekleri çeşitli tablet cihazları ve işletim sistemlerine aship birçok modeli araştırabilir ve satın alabilirler. Toplu olarak alımlarda birçok indirim sağlayıcı firmalarla anlaşma yapabilirler. Tabletler sayısız teknolojik ilerleme kaydetti ve kurumsal ortamlarında hızla artan popülarite özelliği kazanmıştır.

Microsoft'un Surface ve Surface Pro tablet bilgisayarları, 64 bitlik bir Windows işletim sistemi için yapılandırılmıştır. Surface Pro 4, 12,3 inçlik bir ekrana sahiptir ve dokunmatik ekranda çizim ve yazı yazmak için kalem içermektedir. Google'ın Android en çok satan tablet işletim sistemi olarak bilinmektedir; 6.0 Marshmallow sürümü, Lenovo Pro 12 tablet gibi cihazlarda ve 5.1 Samsung'un Galaxy Tab E tablet PC'sinde bulunur.

Apple ilk nesil iPad'ini Nisan 2010'da piyasaya sürdükten sonra, tabletlerin günümüzdeki popülerliğini artırmaktan büyük ölçüde sorumludur. O zamandan beri Apple, iPad Air, iPad Pro ve iPad Mini de dahil olmak üzere ilişkili cihazlar ailesi geliştirmiştir. IPad Pro 2, dokunmatik ekran boyutunda sunuluyor: 9.7 inç ve 12.9 inç. IPad Mini, kapasite olarak 16 GB - 128 GB arasında değişirken, iPad Pro 32 GB - 128 GB arasında bir depolama alanına sahiptir. Apple, iPad Pro için Apple kendi kalemini de piyasaya sürmüştür.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir

  • Donanım Destek Hizmeti
  • Veri ve Yazılım Destek Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamir için getirmeden önce iPad'inizi her zaman iTunes veya iCloud ile senkronize etmenizi isteriz, çünkü bir yazılım veya bellenim problemi sonucunda cihaz fabrika varsayılanlarına geri getirilmesi gerekiyorsa,onarım sırasında veri kaybolabilir.

 

Achieved a Click Through Rate of 0.09% generating a number of new sales
In the first month of activity the Cost Per Action was reduced by 20%
Return on Investment of 272%
Social shares by network
 

Challenge

To avoid over-targeting existing visitors.

Solution

A dynamically innovative digital media suite that allows users to be retargeted based on the tour they saw last and spent the most time viewing. This was done by introducing a contextual campaign to increase reach by showing prospective audiences the current, and most popular tour. In addition to that, we applied daily and lifetime frequency caps specific to each user in order to prevent overexposure.

Results

We’ve achieved a Click Through Rate (CTR) of 0.09%, which generated a number of new sales. In the campaign’s inaugural month of activity the Cost Per Action (CPA) was reduced by 20%, surpassing the client’s target. February 2013 saw post-click revenue – (generated by both dynamic retargeting and the prospecting campaign) – produce a Return on Investment (ROI) of 272%.

0.09% CTR

20% less CPA

272% ROI

From The Client

“These guys have built such a strong relationship with our organization that we consider them an extension of our IT department. We always know that excellent service is just a phone call or e-mail away and that we will receive the same level of attention they always provide that makes us feel like we're their top priority.”

Get new case studies by email:

Fields marked with an * are required

More Case Studies

See all