Web Development Services

Social Media Marketing Services

An effective social strategy can help you grow your business, maintain your social presence and engage with the audience.

PC onarımı

 
Masaüstünüz yavaş çalışıp programlarınızın çalışması durduğunda aramıştık. Bozuk sabit sürücülerden virüs bulaşmış makinelere kadar, Bilgisayar Onarımı teknoloji meraklısı meraklıların kişisel ordusudur.

Şehrin tamamını kapsarız ve en iyisi, tek bir ziyaretle çoğu masaüstü bilgisayarını düzeltiriz. Sorununuz yazılımla ilgili ise, evinize veya işyerinize gelmeniz bile gerekebilir. On yazılım sorunundan dokuzu uzaktan sabitlenebilir. Yani sabit diskiniz bip sesi çıkarıyorsa veya ekranınız donarsa lütfen bize bildirin. Profesyonel nitelikli bilgisayar teknisyenlerimiz sizi bugün tekrar çalışacak.

 

Bilgisayar Açılmıyor

MAC veya Windows bilgisayarınıza gelebilecek en korkunç şey, hiç açılmamasıdır. Küçük gç düğmesine basarsanız hiçbir şey olmaz. Bip sesi, tıklama, tıkınma veya sersemlik yok. Monitördeki ışık açık, ancak bilgisayarınız tamamen ölmüş.

Her şeyden önce panik yapmayın! İnsanlar bu tür bir problemle karşı karşıya kaldıklarında panik yapma eğilimi gösterirler; PC'lerinde veya MAC'teki tüm önemli verilerin kaybolmasından endişe ediyorlar. Muhtemelen belgeleriniz ve resimleriniz güvende, şu an erişilemiyor. Bu bilgisayar sorunu, donanım bileşenlerinden birinin başarısız olduğunu gösterir. 

 

 

 Gürültülü Bilgisayar

 

Güç yok mu? Sorun değil. Dizüstü bilgisayar güç jakı değiştirme servisimiz size güç sağlayacaktır. Stat. Hızlı, verimli ve düşük maliyetli dizüstü bilgisayar prizi tamir servisini sunuyoruz. Fiyatlar şeffaftır ve rakiplerimizden daha düşük kalmalarını sağlamak için sürekli olarak izlenir. Onarımlar kendi bünyesinde yapılır, bu nedenle makinenizin bir üçüncü taraf tedarikçiden geri gelmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca, aramayı yaptığınız gün sık sık düzeltmeyi tamamlayabiliriz.

Dizüstü bilgisayar güç konektörü onarım ekibi şehir genelinde çalışıyor, sizi tekrar bir araya getirmek için buradayız.

İş dünyası ve ev kullanıcıları için dizüstü güç jakı kompleslerini onarırız. Ayrıca mühendislerimiz, makinenizi almanız için evinize veya işyerinize gelebilir. Telefon görüşmesi yapmak dışında hiçbir şey yapmak zorunda değilsiniz. Aciliyse, makinenizin aynı gün sabit kaldığı ve projenizi bitirmeye hazır olduğundan emin olmak için elinden gelen her şeyi yapacağız. Veya çocukları teatime ederken mutlu tutun.

 

 

 

Bilgisayar Başlatılamıyor

Bu, aniden ve görünür bir neden olmadan gerçekleşebilir. Bazen bilgisayarınız yüklenmeye başlar ancak bir süre sonra başlatma işlemi sırasında yanıt vermiyor. Bu sorun birçok faktörden kaynaklanabilir.

Bilgisayarınız, çıkarılabilir medyadan windows yüklemeyi deneyebilir. Öncelikle CD'lerin, DVD'lerin, USB flash sürücülerin, hafıza kartlarının hepsini kontrol edin ve çıkarın. Herhangi bir dijital kamerayı veya harici sabit sürücüyü çıkarın. Bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyin. Başarısız olursa, soruna başka bir şey neden oluyor. Masaüstünüz başlangıç ​​sırasında görüntüler ve hata verirse, bunun nedeni muhtemelen donanım yapılandırması problemidir. Anakart, işlemci, bellek veya grafik kartı bir sorun oluşturabilir. 

 

 

Bilgisayar donuyor ve yeniden başlatılıyor

Bilgisayarın dondurulmasına ve yeniden başlatılmasına neden olan iki tür sorun olabilir. İlk ve en olası yazılım problemi (Pencere veya Mac). Virüsler, Truva atları, sahtekarlıklar ve diğer reklamlar sistemin dengesizliğine neden olabilir. Sistemler bir sorun tespit ettiğinde, gelecekte hasar görmesini önlemek için yeniden başlatılır. Bu sorunlar, istenmeyen programları ve casus yazılımları temizlemek, sürücüleri güncellemek veya işletim sistemini yeniden yüklemekle çözülebilir. Bilgisayar mühendislerimiz, yazılım problemi olup olmadığını test edebilir ve evinizi veya ofisinizi hemen bilgisayarınızı karınca onarabilir.

İkinci ve daha ciddi - donanım sorunu. Bilgisayarın aşırı ısınması, bilgisayarın dondurulması ve yeniden başlatılmasının en muhtemel nedenidir.

Aşırı ısınırsa, dengesiz olur ve yeniden başlatmanız için bir sinyal gönderir. Bilgisayarın donmasına neden olan daha fazla donanım hatası var. Hatalı güç kaynağı, grafik kartı, işlemci veya hatta sabit sürücü bu tür bir soruna neden olabilir. Bilgisayar teknisyenlerimiz bilgisayarınızı sahada test etmeye çalışacaktır. Bazen daha ciddi testler gerekir. Bunun için sabit bilgisayar tamir servisini toplayıp geri gönderiyoruz. Hatalı masaüstü bilgisayarınızı tamir tesisimize götürüp tamamen çalışır durumda geri getireceğiz. Ve bu ekstra bir ücret ödemeden! Soruna bağlıdır, ancak genellikle onarımlar 1 ila 3 gün sürer. 

 

Bilgisayar Çok Yavaş

Bilgisayarım yavaş çalışmaya devam ediyor ve onu başlattığımda masaüstüm yüklemek sonsuza kadar sürüyor. Ne olabilir? Bilgisayarım yavaş çalışıyor, kapanmaya başlamak sonsuza kadar sürüyor ve hatta kendisini kapatıyor .. Yardım !? Bilgisayarımın daha hızlı çalışmasını sağlamak için ne yapabilirim, internetin gelmesi sonsuza kadar sürer yavaş çalışıyor mu? Bilgisayarım çok yavaş çalışıyor ve bazen postalarıma erişemiyorum ve siteleri bulmak sonsuza kadar sürüyor? Bilgisayarım başlamak sonsuza dek sürer, yavaş çalışır ve yanıt vermeyen komut dosyası uyarısı söylemeye devam eder.

Tanıdık geliyor? Bilgisayarlar zaman içinde yavaşlıyor. Yolsuz eski ve gereksiz dosyaları bilgisayarda hızla birikir.

Bu bilgisayarın yavaş, halsiz olmasına ve PC'nize en çok ihtiyaç duyduğunuzda çökmelere, sistem hatalarına ve ciddi yavaşlamalara neden olur. Bilgisayarın basit görevinden geçmesini beklemeniz gerektiğinde en büyük can sıkıntısı budur. Genellikle bu eski bilgisayarlara olur, ancak bu yeni bilgisayarlarda da olabilir. 

 

 Yazıcı, Klavye veya Fare Çalışmıyor

Çevre birimleri ile olan sorun aniden olabilir. Dün yazıcınız, fare veya klavyeniz iyi çalışıyorken, bugün bilgisayarınızı açtınız ve patlama yaşıyorsunuz - hiç yazıcı, fare veya klavye yok. Çoğu durumda, bu sorun sürücü sorunu nedeniyle meydana gelebilir. Her şeyden önce, hatalı donanımınızı başka bir USB portuna bağlamaya çalışın. Bazen bu küçük arızaları onarmaya yardımcı olur.

Birkaç durumda problem hatalı donanımla olabilir. USB ile bağlı çevre birimlerinizin hiçbiri çalışmıyor ise, bu olası anakart arızasıdır. Kablosuz yazıcı varsa ve çalışmıyorsa, bu hatalı sürücüler veya yanlış wi-fi yönlendirici yapılandırması nedeniyle oluşabilir.

 

 

 

 

Ekran bir şey göstermiyor

Masaüstü bilgisayarı açarsın. Çalışmaya başladığını ve pencerelerin yüklenmeye başladığını duyabiliyor, ancak ekranınız hiçbir şey göstermiyor veya "sinyal bulunamadı". Bu, birçok nedenden dolayı olabilir. Bilgisayarınızı son zamanlarda taşıdıysanız, lütfen tüm kablolarınızı kontrol edin. Biraz gevşek olabilirler ve uygun sinyal gönderemediler. Kabloların tamamı doğruysa, Screen'i başka bir bilgisayara bağlamaya çalışmalısınız. Belki monitörünüz arızalıdır?

Bazen hatalı grafik kartı veya diğer donanımlar nedeniyle ekran hiçbir şey göstermez. Yukarıda belirtilen adımlar sorununuzu çözmediyse, profesyonel bilgisayar onarım teknisyeniyle iletişime geçmelisiniz.

Bilgisayar mühendisleri ekranla ilgili tüm sorunları onarabilir. Tüm kabloları, donanım ve yazılım sorunlarını test edeceğiz ve bulunan sorunları onaracağız. Onarım mühendisi online olarak rezervasyon yaptırabilir veya bizi arayabilirsiniz. Ne kadara mal olacak? Nitelikli masaüstü tamir teknisyeni bilgisayarınızı arızalar için kontrol edecek ve size onarım için tam fiyat teklifi verecektir. Zihninizi değiştirirseniz veya sizin için pahalı olursa, sadece test için ödeme yaparsınız.

Testimonials

Read all testimonials

Tell us about your project and start the transformation

Our team can help you unlock the full potential of your social media marketing, SEO and online publicity!

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).

Our case studies

See all projects