Mobile Marketing Services

Tablet Pc Teknik Servis

Tablet Bilgisayar Onarımı, Lcd Ekran Değişimleri, Şarj Problemi, Batarya Arızası veya Yazılımsal Sorunlar ve Daha Fazlası..

Tablet Pc Tamir Bakım ve Onarımları ;

Tabletlerın görüntü aktarma birimi olan LCD ya da Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler, Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir, yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Değişimini yaptığımız ekranların Garanti süresi ortalama 6 ile 12 ay arası değişmektedir. Tablet Ekran Tamir işlemlerinde, ekran arızaları için gerek değişim, gerekse tamiri için Servisimize iletişime geçebilirsiniz.

 

Tablet LCD Ekran Arızaları ;

Tablet Bilgisayarların LCD Ekran ekranlarında en sık karşılaşılan arıza biçimi kırılmalardır. Yeni nesil Tablet LED ekranlar farklılık olarak floresan ve inverter bulundurmaz.Ekranın aydınlatması led hücreleriyle homojen bir şekilde yapılır, Tablet LED Ekran diğer LCD ekranlardan çok daha incedirler ve daha az enerji tüketirler.

Fiyat olarak da, henüz yaygın olarak kullanılmadığı için, Tablet LCD ekranlara oranla biraz daha yüksek maaliyetlidir. Gerek LED gerekse Tablet LCD ekran kırılmalarında tek çözüm ekranı değiştirmektir. Kırılma dışında oluşan arızalarda da Tablet LCD Ekran tek parça olduğu için tamirat yapılmamaktadır, yapılsa bile verimli sonuç alınmamaktadır.

Tablet bilgisayarlar taşınabilir cihazlar olduğu için taşınma sırasında meydana gelen düşmelerde ilk kırılan parça ekran olmaktadır. Arıza istisna bir arıza olmayıp çoğu kullanıcının başına gelen bir sorun olduğu için çok sık karşılaşılan bir arızadır. Ekranın kırılması, ortasından çizgi çıkması veya görüntünün titremesi, kayması durumunda yapılacak işlem ekranın yenisiyle değiştirmektir.

 

Lcd ekranın aydınlanmasını sağlayan Floresan lambanın arızalanması durumunda ekranı değiştirmeye gerek kalmadan sadece lambayı değiştirerek sorun çözülebilmektedir.

 

Tablet LCD Ekran Floresan Arızaları ;

Tablet LCD Ekran teknolojisini kullanan her ekranın, ister masaüstü, ister Tablet bilgisayar olsun, florasan lambası mevcuttur. Floresan lamba ekrana yansıyan görüntüyü gözle görülebilir bir parlaklığa kavuşturur. Floresan lambanın bozulması durumunda çözüm lambayı değiştirmektir. Ancak florasan lamba değişimi de hassasiyet, dikkat ve titiz çalışma isteyen bir iştir.

 

Her ekranda Floresan değişimiyle yüzde yüz sonuç alınamayabilir. Floresan lamba değişimi sırasında ekranın değiştirme maliyetinin de çıkabileceğini göze almak gerekmektedir.

 

Ekrana görüntünün silik geldiği her arıza Floresan kaynaklı olmayabilir. İnverter arızalarında belirtildiği gibi, Anakarttaki besleme yolları, inverter soketi ve inverter arızaları da ekrana görüntünün silik gelmesine neden olabilir. Ekrana görüntü silik geldiğinde bu üç ihtimali de göz önünde bulundurarak net teşhisi deneyimli bir teknik servisten almak gerekmektedir. Tablet Ekran Tamiri işlemleri profesyonel ekibimizle çok kısa sürelerde yapılmaktadır. Kaliteli ve sorunsuz bir hizmet için ürünlerinizin Tamirini Firmamızdan yaptırabilirsiniz.

 

Tablet Pc Tamir & Onarım

Tablet ekranlarınızın kırılması darbe, düşme ve sıvı teması gibi çeşitli nedenlerden dolayı oluşabilir,bu tarz durumlarda servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.Tablet ekranı kırıldı, Tablet Şarj Almıyor, Tablet Dokunmatik kırıldı, Tablet Wifi sorunu? Artık bu tarz sorunlara çözüm bulmanız mümkün.

► Tablet pc ekranım kırıldı ne yapmalıyım ?
► Tablet pc ekranım çok silik ne yapmalıyım ?
► Tablet pc ekranımda renk bozukluğu var ?
► Tablet pc ekranına sıvı döküldü ne yapmalıyım ?

Tabletinizi Kargo İle Gönderebilirsiniz

Yukarıda sıraladığımız sorunlar bir tanesi ya da birkaçı ile karşı karşıya iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Antalya içinde iseniz tablet pc için uygun ekranı ile değişimi yapmaktadır. Eğer Antalya dışından bize ulaşıyor iseniz tablet pc‘nizi paketleyerek kargo ile bizlere gönderimini sağlayabilirsiniz.

 

Tablet pc ekran tamirini yada ekran değişimi yapıldıktan sonra tekrar adresinize kargo ile gönderiyoruz. Kaliteli ve sorunsuz bir hizmet için ürünlerinizin tamirini firmamızdan yaptırabilirsiniz.

4378

Ekran Değişim

12578

Şarj Soket Değişim

3627

Anakart Onarım

15952

Yazılım Sorunları

                                                 Ne Tür Sorun Yaşıyorsunuz ?

Apple Mobile Servisi  Macbook & iMac  Android Telefon

Bilgisayar  Tablet Tamiri  Oyun Consolları

FLat-Panel Televizyon  Laptop Tamiri  Telefon Tamir & Servis

Tablet Tamiri,Tablet Servisi,Tablet Ekran Değişimi,Tablet İç Dış Ekran Değişimi,Tablet Dokunmatik Değişimi,Tablet Üst Ekran Dokunmatik Cam Değişimi ve onarımı,Tablet Şarj Soketi değişimi ve tamiri,Tablet Teknik Servis, Tablet Pc Servisi,Tablet Bilgisayar Servisi,Tablet Onarım – Bakım ve Tamir Hizmetleri.

Hizmetlerimiz

Tablet Pc Tamir & Arızaları

Tüm Tablet Pc Modellerinde Garantili Onarımlar

Tablet Bilgisayar Teknik Servisi olarak, Deneyimli Personellerimizle tüm sorunlarınızı uygun fiyat ve hızlı servis anlayışı ile çözüyoruz.

Müşteri Görüşleri

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).