Güvenlik Kamerası Sistemleri Kurulum & Montaj

Bilişim, Güvenlik ve Teknolojik Hizmetler Sunmaktayız..

Korunmaya ve takibe ihtiyaç olan her yerde güvenlik sistemleri kurmak bir zorunluluk haline geldi. Kaza, şiddet, hırsızlık, yangın gibi yaşanan talihsiz olaylardan sonra kamera sistemlerinin önemi çok daha anlaşılır olmuştur.

Güvenlik Kameralarında Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin Çözümler ;

Modern bir işletmenin temel fikri daima etkili çözümler ve planlamadır. Bu ikisi olmadan işinizi zirveye taşımak imkansızdır. Yeterince benzersiz durumda olan bir çok fikirler, hayatınız boyunca size çok fazla başarı kazandırabilir ve uzun vadede istediğiniz tüm hedeflere ulaşmanıza yardımcı olabilir, dolayısıyla sizin için son derece önemli bir durum her zaman başkalarından korunmanızdır. Her iş adamı, bir çok gizli meselelere ve başkalarına maruz bırakmak istemeyecekleri konulara vakıftır. Başkalarının, kendi başarı dünyasına girmek için anahtarlarını kullanmasını kim isterki..

Bu nedenle tam ihtiyacınız olan bu durumlar, tüm güvenlik ve gözetim gereksinimleriniz için modern bir çözümdür. Arkanızdan sizi takip eden sorunları her zaman gözlemleyebilmek mümkün olmayabilir ya da etkilenebileceğiniz yolları varsayamazsınız..

Vizyon Bilgisayar Güvenlik Sistemleri (VBS) CCTV güvenlik sistemleri ve teknoloji çözümleri sağlayıcısıdır. Müşterilerimize konut, ticari, kurumsal ve kamu kurumlarının korunması ve izlenmesi için çeşitli yenilikçi çözümler sunuyoruz. Tam kurulum ve entegrasyon hizmetleri sunmak için kapsamlı bir distribütör ağı ve deneyimli, lisanslı ve sigortalı çalışanlarımız ile hizmet sağlıyoruz. Yönetim ekibimiz, teknik destek ekipleri ve iş geliştirme yöneticileri, güvenlik endüstrisinde ortalama 15 yıllık tecrübeye sahiptir. Fiziksel güvenlik endüstrisinin benzersiz zorluklarını anlıyor ve uygulamalarınıza özelleştirilmiş, uygun maliyetli ve etkin çözümler sunabiliyoruz.

Antalya Bölgesi'nde (Konyaaltı) güvenlik kamera sistemlerinin kurulum servisini sunuyoruz. Organize sanayi bölgesinde bulunan montaj ekibimiz, yeni kurulumunuz için fiyat teklifinde bulunmaya veya mevcut güvenlik kameralarınızı yükseltmeye hazırdır. Montaj ekibimiz Antalya Bölgesinde bir çok noktada kurulum yapmaktadır. Teklif almak veya ücretsiz keşif için 0242 321 72 73 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kameralarında, en gelişmiş ekip, güvenlik danışmanları, donanım teknisyenleri, kurulum teknisyenleri, yazılım mühendisleri ve her zaman gelişmelerle güncellenmeyi tercih eden ve işletmeniz için en iyi hizmetleri sunmayı taahhüt eden proje yöneticileri ile hizmet sağlıyoruz.

Gözetleme Kameraları & Güvenlik Kameraları ;

Gözetleme ve Güvenlik kameralarının bir çok ortak noktası bulunmaktadır. Her ikisi de evinizi veya İş yerinizi korumanıza yardımcı olabilir ve her zaman görüntüleri incelemenize olanak sağlar. Güvenlik kameraları, yangın, kaza ya da başka bir sorunda sürekli olarak izlenirken gözetim kameraları, mutfağınızdayken çocuğunuzun odasında ne yaptığına bakmanız için kullanılabilir. Gözetim sistemleri, bina/daire giriş kısımlarını ve pencerelerinizi izlemek için kullanılabilir; Cep telefonlarınızdan rahatlıkla takipte kalabilirsiniz..

Kamera Çözünürlüğü Ne Kadar Önemli ?

Herhangi bir kamerada olduğu gibi, gözetim sisteminizde bir dizi çözünürlük bulunur ve seçtiğiniz görüntü, nihayetinde sistemi kullanmak istediğiniz nesneye dayanır. Örneğin, sistemi evinizin iç mekanını izlemek için kullanıyorsanız ve çocuklarınızın neler yaptığına bakıyorsanız, hassas bir sisteme ihtiyacınız olmayabilir; giriş kapısına monte edilmiş bir kamera daha net bir görüntü sağlar ve potansiyel bir tehdidin ayrıntılarını tam olarak gözlemlemek gerekli olabilir. Kapılar ve giriş noktalarına monte edilen kameralar için tavsiye edilen çözünürlük 700 tvl veya daha yüksektir; Daha düşük çözünürlükteki ürünler sadece iç mekan için kullanılmalıdır. Normal çözünürlüklü kameralar, genellikle yaklaşık maliyeti 80$ daha yüksek çözünürlüğe sahip kameralar ise 300$ sürümlerine göre değişmektedir.

Görüş Alanınız Nasıl Olmalı !

Kamera çözünürlüğüne ek olarak, görüş alanına veya kameranın bulunduğu alana dikkat etmeniz gerekir. Çoğu sistem, 5 ila 40 mt arasında bir alan sunmak için tasarlanmıştır ve evinizin veya iş yerinizin odaları içindeki hareketin yanı sıra ön kapınızı çevreleyen alanı izlemenize izin verir. 40 metreden daha uzun bir mesafeyi görmek için, uzun görüş lensi olan kameralar satın almanız gereklidir. Bu lensler size daha fazla ayrıntı sağlar ve daha geniş bir alanı gözlemlemenize izin vererek, izleme cihazından görünümü veya kapsamı değiştirme olanağını verir. Fiyatlar, bu tür bir sistem için çarpıcı bir şekilde değişmektedir; Pek çok uzun mercekli kamera 1.000$ civarında başlamaktadır.

Güvenlik Kamerası Montaj

Farklı modeller ve özelliklere sahip kamera çeşitlerinden sizin için en uygun olanın seçmeniz gerekir. Kameranın takılacağı ortam dışarıda ise IP65 standardına sahip su geçirmeyen bir dış ortam kamerası yada kasadaki para alışverişini görmek istiyorsak uzaklık yakınlık ayarı yapabileceğimiz varifocal lensle birlikte bir box kamera kullanmamız gerekmektedir.Kameranın takıldığı ortamda belli olmasını istemiyorsak pır dedektör görünümlü gizli kamera kullanabiliriz.

 

Evim için güvenlik sistemi kurmanın maliyeti nedir ?

Ev veya İş yeri için güvenlik sistemiyle ilgili maliyetler boyut ve türe göre değişir. Fakat, çoğu durumda 1 kamera 120civarıdır.

CCTV kamera kurmanın maliyeti nedir ?

Bir CCTV kamera için kurulum maliyeti yaklaşık $ 75- $ 100 civarındadır. Bununla birlikte, kablolama ile maliyetler toplam sistem için 350-750 $ kadar artabilir .

İşyeri için güvenlik sistemi ne kadara mal olur ?

İşletmeler için güvenlik sisteminin maliyeti, farklı kamera modellerinde adete göre ortalama 200$ civarındadır .

Ev alarm sistemi için maliyet ne kadardır ?

İlk kurulum maliyetleri 400-1000$ arasında değişebilen bir fiyat aralığındadır.

Video gözetim sistemi kurmanın maliyeti nedir ?

Bir video gözetim sistemi kurmanın bedeli 300$ civarındadır .

Güvenlik Kamera sistemi nasıl kurulur ?

Her güvenlik sistemi farklıdır; en iyi seçenek, doğru olanı seçmenize ve doğru şekilde kurulmasına yardımcı olabilecek uzman bir firma ile iletişime geçmektir. İsteğe bağlı olarak kurulumda ön kapınızı veya evinizin başka bir bölgesini izlemek için tabletinize bağlayabileceğiniz kablosuz kameralarıda tercih edebilirsiniz.

 

İhtiyaca uygun ahd ve ip kamera projeleri ile fiyat/performans odaklı güvenlik sistemleri inşa ediyoruz. Kapalı devre kamera sistemlerimiz görüntü kalitesi yüksek ve uzaktan izlenebilir ürünlerden oluşmakta ve siber saldırılara karşı korumalı ürünler tercih edilmektedir. Antalya başta olmak üzere tüm Akdeniz Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri veren firmamız; Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri sunmaktadır.

Fiyat Teklifi

Ücretsiz Keşif

Video Kayıt

Teknik Destek

HİZMET VERDİĞİMIZ SEKTÖRLER

Vizyon Bilgisayar Eviniz ve İş yeriniz için ihtiyaçlarınızı

gereksinimlerinizi ve bütçenizi kişiselleştiren çok çeşitli güvenlik sistemleri ile kapsamlı koruma sunar 

Dizüstü Bilgisayar Onarım

Firmamızdan talep edeceğiniz Bilgisayar Teknik Servisi hizmeti her türlü marka ve modele yöneliktir. Macbook, İMac, Sony, Asus, Toshiba, Dell, Samsung, Hp, Lg, Exper, Lenovo, Monster, Casper, Msi gibi birçok markaların ürünlerinin de bakım, onarım ve yazılımsal tehditlerin ve risklerinin ortadan kaldırılması en kısa sürelerde sağlanmaktadır.

Güvenlik Sistemi Çözümleri

Güvenlik Kamerası | Güvenlik Sistemleri | Güvenlik Kamera Sistemleri | Güvenlik Şirketleri | Güvenlik Kamera Fiyatları | Güvenlik Firmaları | Güvenlik Alarm | Güvenlik Cihazları | Güvenlik Çözümleri | Kamera Sistemleri | Kamera Fiyatları | Kamera Çeşitleri | Kamera Adaptörü | Kamera Bayi | Alarm Sistemleri | Alarm Çeşitleri | Alarm Dedektörleri | Alarm Darbe Sensörü | Kablolu Alarm Sistemleri Kablosuz Alarm Sistemleri | Ip Kamera | Ip Kamera Seti | Ip Kamera Ev İçin | Ip Kamera En Ucuz | Ip Kamera Fiyatları | Ip Kamera Modelleri | Ip Kamera Sistemleri | Ahd Kamera | Ahd Kamera Fiyat | Ahd Kamera Özellikleri Ahd Kamera Kayıt Cihazı | Ahd Kameralar | Ahd Kamera Kurulum | Ahd Box Kamera | Ahd Bullet Kamera | Ahd Kamera Sistemleri