Hakkımızda

Herhangi Bir Marka, Herhangi Bir Sorun ;

Bilgisayar Onarım Hizmeti Sunmak” Sistemli çalışma ve yüksek maliyetli işlemler ile tanınan dizüstü bilgisayar onarım hizmetleri, nitelikli teknisyenlerden oluşan bir ekip tarafından yürütülür. Kaliteye odaklı bir isim olmak, dizüstü bilgisayar onarımlarında yüksek derecede başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Detaylar ;

*  Maliyet Analizi ;

*  Zamanlı İşlemler ;

*  Sistematik Uygulamalar ;

Peki bilgisayarınıza teknik servis işlemi yaptırmak ve onarmak için nereye bakıyorsunuz ? Bilgisayarınızın onarımını, deneyimli ve verimli bir şekilde üstlenebilen profesyonel uzman kadromuzla size bu konuda destek verebiliriz..

Bilgisayarınızda yaşadığınız tüm problemlerin ortadan kaldırılması konusunda verilecek Teknik Servis Hizmetlerinin Kalitesi, sorunun giderilmesinde önemli bir kriteri ifade etmektedir. Bilişim sektöründe gelişmiş alt yapısı ve tecrübesiyle hizmet veren firmamız, tüm masaüstü bilgisayarlar, laptop, notebook, netbook, ultrabok, tablet pc, apple, iMac, macbook, macbook pro ve macbook air modellerine profesyonel olarak servis hizmeti sunmaktadır. Arıza tespiti konusunda olduğu gibi, bilgisayar sistemini yenileme, işletim sistemini yükseltme, işlemci performansını artırma gibi alanlarda da başarılı olan firmamızda tüm bilgisayar modelleri için garantili şekilde hizmet verilmektedir.

Bilgisayar onarımları için verilen hizmetlerin garantili olması son derece önemlidir, garantisiz olarak hizmet veren Bilgisayar Servisleri kısa süre sonra tekrarlanan arızalara karşı çözüm üretmeyeceği gibi müşterinin mağdur olmasına yol açmaktadır, bu nedenle kurumsal ya da bireysel olarak bilgisayar servisi hizmeti veren firmalar yapılan tüm işlemlerde garanti vermelerine dikkat edilmeli, uzman olmayan firmalar tarafından yapılan tamir işlemlerinde bilgisayarlarda daha büyük sorunlar oluşabilme ihtimalleride dikkate alınmalıdır. Firmamızdan talep edeceğiniz Bilgisayar Teknik Servis hizmetlerimiz her türlü marka ve modele yöneliktir.

Apple, Sony, Asus, Toshiba, Dell, Samsung, Hp, Lg, Exper, İbm, Lenovo, Monster, Casper, Hometech gibi birçok markaların ürünlerinin de bakım, onarım ve yazılımsal sorunların ve risklerinin ortadan kaldırılması en kısa sürelerde sağlanmaktadır.

Bilgisayar Onarım ve Destek Hizmetleri (kısmi liste)

● PC Teknik Destek
● PC Onarımı / Sorun Giderme
● PC Kurulumu / Montaj
● Sistem Güvenliği Testi
● Kablolu / Kablosuz Ağ Oluşturma
● Donanım Yükseltmeleri / Kurulumu
● Yazılım Yükseltmeleri / Kurulumu
● İşletim Sistemi Güncelleştirmeleri
● Anti-Virüs Kurulumu / Kaldırılması
● Anakart Değiştirme
● Bellek Yükseltmeleri