• Konyaaltı, ANTALYA
  • info@laptop.web.tr
  • Çalışma Saatleri: 09:00 – 20:00
Thumb

Veri Kurtarma

Önemli verileriniz silindiyse, kaybolduysa veya medya hasarı nedeniyle geri alamıyorsanız, size yardımcı olacağız! Arızalı macbook cihazlarından, sabit sürücülerden, bilgisayarlardan veya diğer tüm ortamlardan verileri kurtarıyoruz. İlk cihaz analizini 1-5 iş günü içinde ÜCRETSİZ olarak gerçekleştireceğiz ve size kurtarılabilecek dosyaların bir listesini sunacağız. Verilerinizin önemi genelde kayıp yaşandığı zaman anlaşılmaktadır, bizler yaptığımız tüm işlemlerde tam gizliliğinizi garanti ediyoruz ve bundan dolayı FTP (uzak sunucu bağlantısı) yazılımı ile bilgilerinizi sadece sizlerin açabileceği özel şifreleme ile gönderiyoruz.

Vizyon Bilgisayar’ın ayırt edici bir özelliği, SATA, SAS, SCSI, FC ve diğer arabirimlerden herhangi biri ile sabit sürücülerden veri kurtarma hizmetleri sağlamasıdır. Bu konuda Antalya şehri ve Akdeniz Bölgesi pazarında tartışmasız liderdir. Birçok kullanıcı, bilgilerine gerçekten ihtiyaç duyduğunda ve kayıplarının kritik olduğu durumlarda bizimle iletişime geçerler. Bu durum, kendi alanımızdaki uzun yıllara dayanan deneyimden ve kendi yazılım ve donanım konusundaki gelişimimizden kaynaklanmaktadır. İhtiyacınız olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Konyaaltı’ndayız, aracınız için uygun park yerimiz var ve trafik sıkışıklığı yok. 2006 yılından bu yana profesyonel hizmetler sunabilen uzman düzeyde deneyime sahip bir bilgisayar şirketiyiz. Bunca yıldır adresimizi, iletişim numaramızı ve tabelamızı hiç değiştirmedik. Bizimle iletişim kurarken, çağrı merkezimizde gerçek kişilerle iletişim kuruyorsunuz. Farklı bir şehirde veya bölgedeyseniz, Arızalı durumdaki cihazlarınızı sizin için en uygun olan herhangi bir seçenekle bizlere gönderebilirsiniz. Ülkemizin birçok noktasından, İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Trabzon, Samsun, Tunceli, Kars, Adana, Konya gibi şehirlerimizden müşterilerimize ve teknik servislere bilgi kurtarma hizmetleri sunuyoruz.

Silinen dosyaları kurtarma

  • Dosya sisteminin mantıksal yapısını biçimlendirdikten veya sildikten sonra dosyaları kurtarma.
  • Kontrolörün kısmen veya tamamen arızalanması durumunda bilgi kurtarma.
  • Bilgilerinizin ihlali veya sabit sürücünün HDA’sı içinde arıza olması durumunda veri kurtarma.
  • Depolama ortamına herhangi bir zarar gelmesi durumunda veri kurtarma.
  • Şifreleme virüslerinin “işleminden” sonra bilgileri kurtarma.

Bilgi kurtarma olasılığı ve hizmetlerin maliyeti (kurtarma) ve bunun için gereken süre, arıza tespiti işlemleri sonrası belirlenir. Diğer tüm manipülasyonlar, müşteri ile anlaştıktan sonra gerçekleştirilir. Bilgilerinizin gizliliği konusu günümüzde önemli bir rol oynamaktadır. Verilerinizin önemini biliyoruz ve bundan dolayı gizliliğini garanti ediyoruz.

Teknik açıdan veri kurtarma işleminin kendisi, dosyaların doğrudan görüntülenmesini içermez. Veri dizisi, kapalı bir “görüntü” biçiminde “sektör sektör” modunda okunur ve yapısal analiz ile bütünlük açısından kontrol edilir. Sonucu dosyalar halinde görmek isterseniz, uzmanlarımız görüntüyü açar ve size görünür ve anlaşılır bir sonuçla gösterir.

Kullanıcılar için yapılması ve yapılmaması gerekenler

Bir diski ev ortamında açmak, veri kurtarma sürecini büyük ölçüde zorlaştırır ve manyetik katmandaki geri dönüşü olmayan hasar nedeniyle çoğu zaman tamamen imkansız hale getirir. Önemli bir dosyayı yanlışlıkla silerseniz, bu dosyanın üzerine yazılmasını önlemek için bilgisayarı hemen ağdan kapatmalısınız (fişi prizden çekin) Hemen bir kapatma sağlayın (örneğin, Windows’ta BAŞLAT düğmesi aracılığıyla) diske bazı bilgilerin yazılmasına neden olmadan sistemi durdurmalısınız. Ayrıca profesyonel olmayan uzmanlar veya firmalarla iletişim kurarak bilgilerinizin kurtarılmasını zorlaştırmamalısınız.

Thumb
Thumb